logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 23.01.2022 14:02:46  hodin


Právě jste na:  Domů > Kdy bude vyhlášena 1. výzva k předkládání projektů?

Kdy bude vyhlášena 1. výzva k předkládání projektů?

18.leden 2007

Předpokladem vyhlášení 1. výzvy a jejího úspěšného průběhu je schválení programového dokumentu ROP ze strany Evropské komise, vyřešení veřejné podpory ve vztahu k ROP a nastavení monitorovacího informačního systému (vč. webových elektronických žádostí pro žadatele).


Jak již bylo dříve uvedeno, na začátku  ledna 2007 byl odeslán programový dokument ROP prostřednictvím MMR na EK, čímž mohou být zahájena oficiální jednání zástupců řídících orgánů jednotlivých programů s EK. Komise si na své rozhodnutí o schválení operačního programu ponechává obvykle půl roku (tj. její konečné vyjádření k ROP bychom měli znát  v červnu/červenci 2007).

Nařízení EK týkající se veřejné podpory bylo vydáno na začátku prosince 2006. V této době byl na Úřad pro hospodářskou soutěž (ÚHOS) předán programový dokument ROP k posouzení z hlediska veřejné podpory. Oblast veřejné podpory má vliv na definování způsobilých výdajů a stanovení maximální výše dotace z EU a z jiných veřejných zdrojů pro jednotlivé typy projektů.

Nastavování monitorovacího informačního systému probíhá stejně jako u dalších operačních programů ve spolupráci s MMR, které je jeho hlavním koordinátorem. Vzhledem ke skutečnosti, že Regionální rada Střední Čechy je v novém programovacím období řídícím orgánem (nikoli pouze zprostředkujícím subjektem jako v letech 2004 – 2006), je nutné nastavit informační systém nejen pro monitorování projektů, ale i celého programu.
S ohledem na výše zmíněné skutečnosti, jejichž splnění je bezpodmínečným předpokladem pro úspěch programu, se předpokládá vyhlášení 1. výzvy ROP NUTS2 Střední Čechy v září 2007.

(18.1.2007)


Soubory ke stažení:


transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 12    
Rozpočtové opatření č. 11    
Rozpočtové opatření č. 10    
Schválený rozpočet 2021    
Rozpočtové opatření č. 9    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png