logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 23.01.2022 13:16:59  hodin


Právě jste na:  Domů > Tisková zpráva z Votic k projektu multifunkčního centra

Tisková zpráva z Votic k projektu multifunkčního centra

21.duben 2015

Čtěte zde: 

Město Votice oznamuje zahájení projektu „Multifunkční centrum Votice“

 

V rámci projektu podpořeného z Regionálního operačního programu ROP NUTS II Střední Čechy bude kompletně zrekonstruována budova bývalého kina ve Voticích. Multifunkční centrum bude sloužit jako zázemí pro pořádání nejrůznějších akcí pro obyvatele města ale i celého spádového regionu. V rámci budovy bude obnoven sál s kapacitou 144 návštěvníků se sklopeným hledištěm, budova bude přistavena o klubovnu pro místní spolky, do objektu bude zajištěn bezbariérový přístup. Mimo to v těsné blízkosti centra vznikne veřejně přístupné hřiště s posilovacími stroji, které podpoří mezigenerační setkávání. Kromě návštěvníků akcí je bude moci využívat široká veřejnost a děti a mládež ze sousedního nízkoprahového centra Česká Sibiř.

 

Hlavním projektantem multifunkčního centra je Ing. Martin Adam. Stavební část projektu bude provádět firma Památky Tábor, s.r.o. Přislíbená dotace činí 7,2 mil. Kč. Celkové náklady akce dosahují 9,5 mil. Kč. Stavební práce byly zahájeny v jarních měsících a dokončeny budou v průběhu letních měsíců. Na podzim letošního roku je plánováno slavnostní otevření budovy.

 

Náplň objektu bude mimo jiné zajišťovat Městské kulturní centrum Votice, které své akce v současné době pořádá v nevyhovujících prostorech – např. divadelní představení v místní sokolovně. V rámci projektu vznikne jedno pracovní místo na 0,5 úvazku. V nových prostorách centra budou pořádány divadla pro děti a dospělé, vzdělávací akce, rukodělné aktivity, výstavy, výroční zasedání spolků, jednání zastupitelstva města, spolková činnost, tematické přednášky, akademie dětí apod.

 

Text a foto:     Lucie KrubnerováSoubory ke stažení:


transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 12    
Rozpočtové opatření č. 11    
Rozpočtové opatření č. 10    
Schválený rozpočet 2021    
Rozpočtové opatření č. 9    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png