logo.png
Your flash movie will be placed here.
transparent.gif
Vyhledávání
Rozšířené vyhledávání


transparent.gif
Dnes je: 23.01.2022 12:47:23  hodin


Právě jste na:  Domů > K příležitosti dnešního Dne Evropy byla spuštěna Mapa projektů

K příležitosti dnešního Dne Evropy byla spuštěna Mapa projektů

9.květen 2012

Ostrá verze webového informačního portálu o projektech spolufinancovaných Evropskou unií www.mapaprojektu.cz byla dnes oficálně spuštěna. Symbolicky k 62. výročí vyslovení myšlenky francouzského ministra zahraničí Roberta Schumana k mírové spolupráci v Evropě a počátku vytváření základů dnešního společenství států známého jako Evropská unie. Dnešní den se tak považuje a nazývá jako Den Evropy.Mapa projektů slouží široké veřejnosti k přehlednému a snadnému vyhledání projektů, které byly spolufinancovány na území České republiky z prostředků fondů Evropské unie. Každý uživatel portálu tak má možnost rychle najít informace o projektech, které byly realizovány v jeho okolí nebo v jakémkoliv místě České republiky. Webové stránky vznikly z iniciativy Zastoupení Evropské unie v České republice, které rovněž uhradilo všechny náklady spojené s vytvořením stránek.


Zdrojem dat pro systém je tzv. MSC2007 - Monitorovací systém strukturálních fondů a Fondu soudržnosti 2007-2013 spravovaný Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Doplňující informace o projektech (např. popis, fotografie) doplňují řídící orgány příslušných operačních programů (jedním z nich je právě ROP Střední Čechy).

Data v mapě se aktualizují každý měsíc a fotografie se do mapy skrz řídící orgány doplňují průběžně, pokud to předmět projektu umožňuje a pokud řídící orgán má k projektům k dispozici své fotografie. Pokud by kdokoliv z příjemců chtěl své fotografie nebo údaje doplnit, nechť se obrátí na oddělení Technická pomoc a publicita.


Soubory ke stažení:Tisková zpráva: Portál MAPAPROJEKTU.CZ zahájil provoz    


transparent.gif
Přihlášení pro reg. uživatele
Anketa


Nové dokumentyRozpočtové opatření č. 12    
Rozpočtové opatření č. 11    
Rozpočtové opatření č. 10    
Schválený rozpočet 2021    
Rozpočtové opatření č. 9    
Nejstahovanější dokumenty(soubor není k dispozici)    
LIST OF BENEFICIARIES as of 30 April 2016 / Seznam příjemců ke 30.4. 2016    
Finanční a socioekonomické hodnocení projektů    
Pokyny pro žadatele a příjemce pro výzvu č. 91    
Orientační cenové ukazatele 2009 podle RTS a URS    

eu.jpg
fondy.jpg

transparent.gif
transparent.gif
© 2008 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Čechy Mapa stránek RSS Tisknout stránku Doporučit stránku
„Provoz těchto webových stránek je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014-2020“Design by: Astro Capital, s.r.o. Powered by logo_php.png